v games

Moje BEST OF – Herní teasery a trailery

Následující seznam teaserů a trailerů her obsahuje takové, které mi přišly něčím na svou dobu buď ikonické nebo mne zaujaly, že jsem se pak k těmto hrám aspoň nějakým způsobem dostal. Asi existují i lepší teasery/trailery, ke hrám, které mne ale minuly a nebo jsem je pravděpodobně nehrál, takže proto tu zařazeny nejsou a nebudou. Řazení je víceméně náhodné a časem budu seznam pravděpodobně doplňovat.

C&C byla první hra, kterou jsem (do)hrál na tehdy našem novém prvním PC (Pentium 133). Ale trailer na pokračování Red Alert mne tehdy úplně dostal a pouštěl jsem si ho nespočetněkrát. Nicméně samotnou hru jsem jen dohrál a nezaujala mne nikdy tak jako díl první.

Mnoho lidí se k Operation Flashpoint Cold War Crisis dostalo už s vydáním dema. Já sám je označuji za generaci nula. Jenže moje Pentium už bylo v té době natolik zastaralé, že jsem se o nové hry v podstatě nezajímal. Pak jsem ale na konci léta 2001 uviděl tenhle trailer a bylo jasno. Potřebujeme doma nové PC (na kterém ta hra poběží). A než se před Vánocemi pořídil tak jsem ten trailer viděl nespočetněkrát a na školním internetu stahoval addony, které již tou dobou byly dostupné.

„Sacred Ashes“ trailer mi Dragon Age: Origins v podstatě okamžitě prodalo. Fakt jsem se začínal těšit…

… a pak přišel „Warden’s Calling“ a bylo rozhodnuto. Marilyn Manson!!!!

Cinematic trailer na první díl Tom Clancy’s The Division se řadí mezi trailery, ze kterého i dnes, hlavně po Covidu, mrazí. A tu část s „tragedy is invisible…“ miluju!

Následující trailer pro Star Wars Battlefront u mne zahrál na tu pravou nostalgickou vlnu dřív než to začalo být u Star Wars nadužívané. Ano, prostě já měl vždycky raději X-Wingy než rytíře Jedi 🙂

Trailer pro Civilization VI dokonale prezentuje víru v lidstvo nejen skvělou zvolenou písní, ale i Seanem Beanem.

Následující trailery mne dostaly hlavně hudbou….

Trailery, které mne oslovily a považuje ji za ikonické, ale nějak zvlášť je neadoruji, tu zastupuje Skyrim. Ale asi hodně i díky české parodii.

Factorio trailer se ke mne dostal v době, kdy už jsem měl něco málo ve Factoriu nahrané a i zpětně jsem docenil, jak skvěle hru odprezentuje.

Tohle je jen takový bonus. Srdcovka. Protože Zidane!

Herní intra

Jinak, co se týče samotných herních inter, které jsem si pouštěl nespočetněkrát, tak se mi vybaví tyhle.

První je intro pro NHL98, ve kterém jsem strávil nespočetně hodin a to intro jsem miloval natolik, že málokdy jsem ho přeskočil. Dokonalé spojení hokeje a devadesátek.

Battlefield sérii tak lehce oťukávám. Nejvíc času jsem strávil asi se dvojkou, protože prostě přišla pro mne ve správnou chvíli a ve správném rozpoložení. A intro se pro mne stalo ikonickým.

  • Podobný obsah podle štítku